Atlas Hydroband narożnik zewnętrzny 3G to innowacyjny element zabezpieczający, który doskonale spełnia swoje funkcje w ochronie przed wilgocią. Przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, idealnie sprawdzi się w łazienkach, kuchniach oraz na balkonach i tarasach. Wykonany z nietkanego polipropylenu, wyróżnia się wysoką elastycznością oraz odpornością na różne czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV i ekstremalne temperatury, w zakresie od -30°C do +90°C.
Dzięki grubości wynoszącej 0,7 mm, narożnik gwarantuje wysoką odporność na rozerwanie i ciśnienie wody do 1,5 bar, co sprawia, że jest niezawodnym zabezpieczeniem w trudnych warunkach. Stosowanie taśmy Hydroband pozwala na skuteczne uszczelnianie połączeń, zapewniając długotrwałą ochronę przed wilgocią. Dodatkowo, łatwość aplikacji w temperaturze od +1°C do +25°C czyni ten produkt niezwykle praktycznym. Atlas, jako producent, zapewnia, że wysoka jakość i trwałość są nieodłącznymi cechami jego produktów, co potwierdza niezawodność Hydrobandu.
Parametry techniczne
EAN:
5905400601442
Głębokość transport [cm]:
15.00
Wysokość transport [cm]:
14.00
Szerokość transport [cm]:
12.00
Waga transport [kg]:
0.10
Seria:
Atlas
Rodzaj hydroizolacji:
taśma do uszczelniania
Do zastosowania:
wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
Przeznaczenie:
Taśma Hydroband jest wykorzystywana do zabezpieczenia podłoża przed wnikaniem wilgoci oraz wody przy dodatkowym zastosowaniu hydroizolacji. Element uformowany na ciepło z taśmy uszczelniającej, do uszczelniania zewnętrznych naroży pommieszczeń. Skutecznie zwiększa szczelność łączeń powierzchni w pomieszczeniach mokrych typu łazienka, kuchnia. Stosowana również na zewnątrz budynków przy ochronie podłoży przed wilgocią z zewnątrz - balkony i tarasy, ściany piwnic.
Sposób aplikacji:
ręczna
Temperatura stosowania:
od +1°C do +25°C
Szerokość taśmy [cm]:
12.5
Grubość taśmy [mm]:
0.7
Materiał tasmy:
nietkany polipropylen
Dodatkowe informacje:
Zalety: - Wysoce odporne na środowiska agresywne - Odporne na promieniowanie UV - Elastyczne - Wysoka wytrzymałość na rozerwanie- Grubość całkowita ok. 0,7 mm- Odporność na temperatury od -30° C do + 90° C- Odporność na ciśnienie wody (1,5 bar) - odporna- Odporność na promieniowanie UV (500 h) - odporna
Validate your login