Frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm, trzpień 8 mm

Nr ref.: 20862744 Kod: 56H207
Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
  • 45,00 zł brutto
  • 36,59 zł netto

Szczegółowy opis

Frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm, trzpień 8 mm

Frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm z trzpieniem 8 mm to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto ceni sobie precyzję i jakość w obróbce materiałów. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, frez ten doskonale sprawdza się w pracy z drewnem, PCV oraz płytami wiórowymi. Wyposażony w płytki skrawające z węglika spiekanego, zapewnia idealne wykończenie powierzchni, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów.

Jakie właściwości i zalety ma frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm, trzpień 8 mm?

Frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm charakteryzuje się szeregiem zalet, które czynią go wyjątkowym narzędziem w swojej kategorii. Przede wszystkim, jego dwuostrzowa konstrukcja pozwala na szybkie i efektywne usuwanie materiału, co znacząco przyspiesza proces obróbki. Długość 50 mm oraz średnica 10 mm sprawiają, że frez ten jest idealny do głębszych cięć, a trzpień o średnicy 8 mm zapewnia stabilność i precyzję podczas pracy. Dodatkowo, zastosowanie węglika spiekanego w płytkach skrawających gwarantuje długą żywotność narzędzia oraz doskonałe wykończenie powierzchni.

Zastosowanie frezu palcowego dwuostrzowego długiego 10x50 mm, trzpień 8 mm.

Frez palcowy dwuostrzowy długi 10x50 mm z trzpieniem 8 mm znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach obróbki materiałów. Jest idealny do pracy z drewnem, PCV oraz płytami wiórowymi, co czyni go wszechstronnym narzędziem w warsztacie. Doskonale sprawdza się przy precyzyjnych cięciach, frezowaniu krawędzi oraz tworzeniu skomplikowanych wzorów. Dzięki swojej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania, frez ten jest niezastąpiony zarówno w profesjonalnych zakładach stolarskich, jak i w domowych warsztatach majsterkowiczów.

Specyfikacja

  • EAN: 5902062070388
  • Głębokość transport [cm]: 4.30
  • Wysokość transport [cm]: 3.30
  • Szerokość transport [cm]: 10.40
  • Waga transport [kg]: 0.07
  • Typ: frez do drewna
  • Uchwyt: 8 mm
  • Średnica [mm]: 10
  • Długość [mm]: 50
  • Dodatkowe informacje: frez palcowy dwuostrzowy długi, przeznaczony do precyzyjnej obróbki m.in. drewna, PCV, płyt wiórowych przy pomocy frezarek górnowrzecionowych. Głowica wyposażona została w płytki skrawające wykonane z węglika spiekanego pozwalające uzyskać idealne wykończenie powierzchni.
Napisz własną recenzję
Tylko recenzje potwierdzone zakupem będą publikowane. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porozmawiaj z doradcą

Planujesz budowę domu lub inwestycję?

Zostaw nam swój kontakt, a my odpowiemy Ci co możesz zyskać!

Uzupełnij formularz i czekaj na nasz telefon

+48
Administratorem Państwa danych jest spółka Bricoman Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Murmańskiej 25, 04-203 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000239320, NIP: 1132568413, REGON: 140215054 (dalej: Bricoman).