Klucz nastawny płaski 250 mm Knipex

Nr ref.: 25070324 Kod: 86 03 250
Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
  • 249,00 zł brutto
  • 202,44 zł netto

Szczegółowy opis

Klucz nastawny płaski 250 mm Knipex

Klucz nastawny płaski 250 mm Knipex to niezastąpione narzędzie w każdej skrzynce narzędziowej. Dzięki swojej wszechstronności i solidnej konstrukcji idealnie nadaje się do różnorodnych prac montażowych i naprawczych. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Knipex, gwarantuje wysoką jakość i niezawodność. Klucz ten jest zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie precyzję i wygodę pracy.

Jakie właściwości i zalety ma klucz nastawny płaski 250 mm Knipex?

Klucz nastawny Knipex wyróżnia się gładkimi szczękami, które są idealne do instalacji elementów armatury o delikatnych powierzchniach, takich jak chromowane części. Dzięki temu nie musisz się martwić o zarysowania czy uszkodzenia podczas montażu. Klucz zastępuje wieloczęściowy zestaw kluczy metrycznych i calowych, co czyni go niezwykle praktycznym i oszczędnym rozwiązaniem. Szczęki klucza umożliwiają chwyt całą powierzchnią bez luzów, co zapobiega uszkodzeniu krawędzi elementów. Dodatkowo klucz obsługuje śruby o maksymalnej średnicy 52 mm (2 cale), co czyni go uniwersalnym narzędziem do wielu zastosowań.

Zastosowanie klucza nastawnego płaskiego 250 mm Knipex

Klucz nastawny płaski 250 mm Knipex znajduje zastosowanie w szerokim zakresie prac montażowych i naprawczych. Jest idealny do użytku zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowych warunkach. Doskonale sprawdza się przy instalacji armatury, naprawach hydraulicznych, a także w pracach związanych z montażem i demontażem różnorodnych elementów. Dzięki swojej wszechstronności i solidnej konstrukcji klucz ten jest niezastąpionym narzędziem dla każdego majsterkowicza i profesjonalisty.

Specyfikacja

  • EAN: 4003773033837
  • Głębokość transport [cm]: 1.50
  • Wysokość transport [cm]: 26.30
  • Szerokość transport [cm]: 4.80
  • Waga transport [kg]: 0.54
  • Zakres średnic [mm]: 0-52
  • Typ: klucz nastawny
  • Wymiary [mm]: 250
  • Dodatkowe informacje: Gładkie szczęki do instalacji elementów armatury o powierzchniach podatnych na uszkodzenia - pozwalają na bezpośredni montaż elementów chromowanych. Zastępuje wieloczęściowy zestaw kluczy metrycznych i calowych. Szczęki umożliwiają chwyt całą powierzchnią bez luzów, dzięki czemu nie następuje uszkodzenie krawędzi elementów armatury. Maksymalna średnica śruby: 2 cale / 52 mm.
  • Gwarancja: 2 LATA
Napisz własną recenzję
Tylko recenzje potwierdzone zakupem będą publikowane. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porozmawiaj z doradcą

Planujesz budowę domu lub inwestycję?

Zostaw nam swój kontakt, a my odpowiemy Ci co możesz zyskać!

Uzupełnij formularz i czekaj na nasz telefon

+48
Administratorem Państwa danych jest spółka Bricoman Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Murmańskiej 25, 04-203 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000239320, NIP: 1132568413, REGON: 140215054 (dalej: Bricoman).